Serwis sptlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Nota prawna
Dostęp oraz korzystanie z tej witryny podlega następującym warunkom i zastrzeżeniom oraz wszystkim odpowiednim przepisom. Łącząc się z witryną i przeglądając ją, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie Warunki i Zastrzeżenia oraz przyjmuje się do wiadomości, że wszystkie inne uzgodnienia pomiędzy użytkownikiem a Zespołem Szkół w Tłokini Wielkiej nie mają mocy ani skutków prawnych.

Warunki i Zastrzeżenia:
  • Niniejszy serwis został opracowany przez Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej jako serwis informacyjny.
  • Wszelkie prawa do materiałów publikowanych w tym serwisie, takich jak: artykuły, logotypy, indywidualne znaki graficzne, identyfikatory cyfrowe oraz wszelkie inne materiały publikowane na tej stronie są zastrzeżone i podlegają ochronie.
  • Informacje zawarte w tej witrynie można pobierać, wyświetlać oraz drukować wyłącznie do niekomercyjnego użytku prywatnego. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystywania na inny niż niekomercyjny i prywatny użytek wymagają zezwolenia.
  • Wszelkie umieszczone w tym serwisie znaki i nazwy handlowe stanowią własność ich właścicieli i wykorzystywanie ich może odbyć się jedynie za pisemną ich zgodą.
  • Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieautoryzowane wykorzystanie informacji zawartych na tej stronie.
  • Niedozwolone jest włączanie tej witryny do innych witryn lub części witryn należących do podmiotów nie stanowiących części Zespołu Szkół w Tłokini Wielkiej.

Zobacz więcej:

Copyright © 2011 - 2023 by Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Nota prawna