Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
PIKNIK REKREACYJNO – EDUKACYJNY „POŻEGNANIE LATA” Wydruk PDF E-mail

Przedłużeniem tegorocznych wakacji był piknik rekreacyjno-edukacyjny „Pożegnanie lata” zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Opatówka. Odbył się on 14 września na Słonecznej.

Uczennice klasy VII przygotowały dla swoich koleżanek i kolegów liczne atrakcje. Uczestnicy mogli wziąć udział w podchodach, zawodach sprawnościowych i odpowiadali na pytania związane z ekologią. Dużą atrakcją dla wszystkich była możliwość udziału w eksperymentach chemicznych przeprowadzonych przez uczniów klasy VIII. Można było na chwilę zostać chemikiem, łączyć, mieszać i dodawać różne składniki, by uzyskać niecodzienne efekty.

Niespodziankę sprawili druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłokini Wielkiej, którzy zaprezentowali wyposażenie samochodu bojowego i ratowniczego. Chętni uczniowie mogli przejść szybki kurs pierwszej pomocy oraz wziąć udział w ćwiczeniach dla młodzieżowych drużyn strażackich.

Po tak wytężonej pracy wszystkim dopisywały apetyty. Nic więc dziwnego, że przygotowany przez rodziców poczęstunek szybko znikł.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Inicjatywa dla Opatówka, Sponsorom oraz Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie pikniku.

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2019-09-16 21:26:59
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2019-09-16 21:27:02

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2020 by Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Nota prawna