Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Święto Pluszowego Misia Wydruk PDF E-mail

25 listopada  obchodziliśmy w naszej szkole  święto – Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń, jak corocznie, mógł przynieść ulubionego misia do szkoły. Milusińscy byli bohaterami tego dnia. W trakcie okolicznościowego apelu dzieci poznały historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki. Następnie   prezentowali swoje ulubione misie,  uczestniczyli w grach i zabawach, których tematem przewodnim był pluszowy miś  oraz wysłuchali  wierszy. Dzieci  ochoczo odpowiadały na zadawane zagadki związane z głównym bohaterem. Bezbłędnie umiały wymienić najbardziej popularne misie. Na zakończenie każdy uczestnik zabawy mógł posmakować  „małe co nieco”, czyli słodkiego  miodku.  Serdecznie dziękujemy państwu Monice i   Krzysztofowi  Waszakom za podarowanie miodu z własnej pasieki.

Zainteresowanie uczniów świadczy o tym, że mimo wielu nowoczesnych zabawek miś jest ulubioną maskotką dzieci, że moda na niego  nie przemija.

Na pamiątkę tego święta wszyscy zrobiliśmy zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi. Dzień  upłynął w bardzo sympatycznej , ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Pilarczyk Marlena
Data wytworzenia: 2019-12-02 21:03:50
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2019-12-02 21:03:52

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2020 by Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Nota prawna