Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
XXI RAJD WIOSENNY Wydruk PDF E-mail

W sobotnie przedpołudnie, 9 czerwca 2019r. gromady zuchowe Wesołe Słoneczka z klasy I i Mali Tropiciele z klasy IV uczestniczyły w XXI Rajdzie Wiosennym reprezentując Szkołę Podstawową w Tłokini Wielkiej. Dzielne zuchy bez problemu przystąpiły do wykonywania poszczególnych zadań na punktach. Najpierw zaliczyły testy sprawnościowe, potem wykazały się wiedzą przyrodniczą, a następnie umiejętnościami plastycznymi. Chłopcy i dziewczynki ubrani w jednolite stroje z proporcami i wiosennymi rekwizytami zameldowali się na ostatnim punkcie, gdzie zaśpiewali piosenki zuchowe ułożone wspólnie z rodzicami.
Po wytężonej pracy zjedli smaczne kiełbaski, a na deser ciasto i lody. Na zakończenie spotkania z rąk zaproszonych gości, tj. pani dyrektor Teresy Kobierskiej, Sekretarza Gminy Opatówek – Krzysztofa Dziedzica, Komendanta Hufca dh Jacka Kamińskiego otrzymali cenne nagrody: piłkę do siatkówki i apteczkę turystyczną, a gromada Mali Tropiciele, która zajęła III miejsce otrzymała ponadto książkę i puchar.
Pani Marlena Pilarczyk i pani Renata Szlenkier serdecznie dziękują rodzicom za zakupienie jednolitych strojów, przygotowanie proporców i ułożenie piosenek.

Wytworzył(a): Szlenkier Renata
Data wytworzenia: 2019-06-13 21:25:59
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2019-06-13 21:26:01

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna