Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Walentynkowy odcinek „Familiady“ Wydruk PDF E-mail

14 lutego, w walentynki, uczniowie klasy VII pod opieką Pani Beaty Rogala przygotowali dla wszystkich miłą niespodziankę, a mianowicie krótkie przedstawienie pt. „Familiada“.  W rolę pana Strasburgera wcielił się Cezary Mażuchowski, który brawurowo poprowadził walentykowy odcinek „Familiady“.

            Do szkolnego studia przyjechały dwie drużyny powalczyć o zwycięstwo. Drużyna "Facetek", w skład której wchodziły dziewczyny z klasy VII, szybko i prawidłowo udzielała odpowiedzi na zadawane przez prowadzącego pytania. Drużyna „Kobieciarzy“ to chłopcy z klasy VII, którzy okazali się być trudnym przeciwnikiem dla „Facetek“. Pytania zadawane przez Cezarego Strasburgera dotyczyły oczywiście miłości. Zabawne odpowiedzi rozśmieszały publiczność, a walka drużyn o cenne punkty poszła na drugi plan. W walentynkowym odcinku „Familiady“ wygrały oczywiście miłość, przyjaźń i dobra zabawa.        

            Jednak najbardziej wyczekiwanym momentem w tym dniu była poczta walentynkowa, dzięki której można było wysłać list lub walentynkową kartkę osobie, którą darzymy sympatią. 

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Rogala Beata
Data wytworzenia: 2019-03-09 16:51:04
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2019-03-09 16:51:08

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna