Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
DZIEŃ DZIECKA Wydruk PDF E-mail

Tradycją już stały się obchody Dnia Dziecka w ,, Hajstrze” w Słonecznej. Świeże powietrze i bliskość lasu sprzyja zarówno samopoczuciu, jak i apetytowi.

            Tym razem na wszystkie dzieci czekała niespodzianka, jej autorami byli strażacy z OSP w Tłokini Wielkiej. Przyjechali wozem strażackim i zorganizowali czas wszystkim uczestnikom imprezy. Wóz, oczywiście, można było szczegółowo obejrzeć, zajrzeć w zakamarki, zasiąść w nim i zapoznać się z jego wyposażeniem. Druhowie strażacy zadbali również, aby uczniowie się nie nudzili. W tym celu przygotowali różne konkurencje: rzut wężem strażackim, pompowanie i kierowanie strumienia wody do celu, udzielanie pierwszej pomocy. Zajęcia były atrakcyjne i przydatne.

            Bardzo dziękujemy strażakom za czas poświęcony dzieciom i młodzieży. Również dziękujemy paniom z Rady Rodziców za zakup produktów  i wykonanie pysznych kanapek, które regenerowały wszystkim siły.

            Obchody Dnia Dziecka stały się doskonałą okazją do pochwalenia się swoimi talentami. Chętni uczniowie  śpiewali, recytowali, tańczyli i odbijali piłkę ku uciesze zgromadzonych.

            Wszyscy  zadowoleni i wypoczęci wrócili do szkoły.

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2018-06-17 23:08:44
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2018-06-17 23:08:48

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna