Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Festyn „Żyj smacznie i zdrowo“ Wydruk PDF E-mail

14 czerwca w naszej szkole odbył się festyn zorganizowany przez przedstawicieli firmy "Nestle Polska S. A.", podczas którego wręczono na ręce koordynatora projektu pani Beaty Przybylskiej i zwycięskiej klasy VI główną nagrodę zdobytą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Żyj smacznie i zdrowo". Bon o wartości 15 tys. zł możemy wykorzystać na zakup sprzętu sportowego w sklepie Decathlon, a nowoczesny laptop wzbogaci naszą pracownię informatyczną. Nie zabrakło również licznych upominków z logo programu w postaci: gier planszowych Yedzo, ręczników, koszulek, worków sportowych i pudełek śniadaniowych.

            Podczas festynu na dzieci i młodzież czekały wspaniałe atrakcje: można było rozwiązywać quiz o odżywianiu na tabletach, zagrać w grę planszową Yedzo oraz spróbować swoich sił w zapasach sumo. Kolejną atrakcją było samodzielne komponowanie kolorowej i zdrowej sałatki, która oceniania była później przez panią dietetyk. Na festyn przybył słynny youtuber Sheo, z którym można było zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

            Zaproszeni goście: pan Krzysztof Dziedzic -  Sekretarz Gminy, pan Paweł Bąkowski – Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy, pan Arkadiusz Łańduch – Dyrektor ZEAS-u, pani Marlena Kiermas-Gruszka – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, pan Damian Jakóbczak – Radny Gminy, pan Marek Szlenkier – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Gminy, pani Magdalena Szczepaniak i pan Jarosław Ambroziak – przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Kaliszu, pani Kinga Jopek i pani Magdalena Grzeluszka – przedstawicielki Rady Rodziców złożyli gratulacje zwycięzcom i przyłączyli się do wspólnego świętowania.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Rogala Beata
Data wytworzenia: 2018-06-17 22:59:04
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2018-06-17 22:59:07

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna