Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
BAL CHOINKOWY Wydruk PDF E-mail

Brak lekcji i wspaniała zabawa-to atuty ostatniego, przed feriami zimowymi, dnia w szkole. Nic więc dziwnego, że 9 lutego to dzień długo oczekiwany przez wszystkich.

            Jak co roku choinka noworoczna połączona była z Dniem Babci i Dziadka. Już o godzinie 11  na odświętnie udekorowaną salę sportową przybyły dzieci z przedszkola   oraz z klas młodszych wraz ze swymi babciami i dziadkami.

            Tegoroczną zabawę poprzedziło spotkanie z policjantkami z Oddziału Prewencji Komendy Policji w Kaliszu. Funkcjonariuszki w profesjonalny sposób ostrzegły zebranych przed przestępcami, którzy ,,na wnuczka” lub ,,na policjanta’’ wykorzystują nieuwagę osób starszych i je okradają. Swoją prelekcję panie wzbogaciły licznymi przykładami z policyjnych akcji.

            Po cennych uwagach przyszedł czas na serdeczności dla ukochanych babć i dziadków. Maluchy przygotowały wiersze, piosenki, inscenizacje, a także układ taneczny. Nie zabrakło życzeń, całusów i pięknych upominków. Potem przyszedł czas na wspólną zabawę: tańce , konkursy i słodki poczęstunek. Gośćmi pierwszej części byli pan Krzysztof Dziedzic- Sekretarz Gminy Opatówek, który dołączył się do życzeń oraz pan Eugeniusz Gruszka.

            Od godziny 16 parkietem zawładnęli  uczniowie klas IV-VII i gimnazjaliści. W rytmie najnowszych przebojów tańczyli i bawili się do późnych godzin wieczornych.

            Podsumowując,  tegoroczny bal choinkowy możemy zaliczyć do bardzo udanych. Dyrektor, grono pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie dziękują Radzie Rodziców, Sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2018-03-04 20:52:16
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2018-03-04 20:52:19

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna