Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
VI PRZEGLĄD JASEŁEK BIERNATKI 2018 JUŻ ZA NAMI Wydruk PDF E-mail

7 lutego odbył się VI Przegląd Jasełek Biernatki 2018, w którym nasza szkoła uczestniczy od początku istnienia konkursu.

            Tym razem klasa III pod opieką pani Renaty Szlenkier, pani Izabeli Krupińskiej i pani Wiesławy Giercarz  zaprezentowała profesjonalnemu jury oraz wszystkim widzom  ,, Bajkowe Jasełka”. Oryginalne pastorałki w wykonaniu chóru szkolnego, barwne stroje i ponadczasowe przesłanie to atuty naszego  przedstawienia. Jak tytuł mówi, w betlejemskiej szopce nie zabrakło bajkowych postaci.

            ,, Bajkowe Jasełka’’ bardzo się podobały i zyskały uznanie jury. Mali aktorzy zajęli II miejsce, otrzymali dyplom, radioodtwarzacz i słodycze. Z przyjemnością również informujemy, że to nie koniec nagród. Justynka Ciesielska została doceniona za grę aktorską i wygrała w kategorii ,, Najlepsza aktorka”.

            ,, Bajkowe Jasełka” społeczność lokalna mogła kilkakrotnie podziwiać. Uświetniły one strażacką wigilię, bożonarodzeniowy jarmark i świąteczną akademię. Zostały również zaprezentowane w kościele w Tłokini Kościelnej, zyskując  pochwały i   gratulacje.

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2018-03-04 20:51:40
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2018-03-04 20:51:42

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna