Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
26. Finał WOŚP za nami! Wydruk PDF E-mail

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku po raz 26. w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Uczniowie klasy III gimnazjum z wielkim zaangażowaniem zbierali w szkole pieniądze dumnie nosząc identyfikatory oraz specjalnie przygotowane na ten szczególny cel puszki.

W dniu finału, nie zważając na przenikliwy chłód i porywisty wiatr, grupa 6 wolontariuszy przyłączyła się do tradycyjnego kwestowania na ulicach Kalisza.

XXVI Finał zakończyliśmy uzbieraniem kwoty 10 533,81zł, którą przekazaliśmy do Sztabu znajdującego się w Ośrodku Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu. Jest to najwyższa kwota jaką udało się dotychczas zebrać. Po raz kolejny nasi uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz wszyscy bezimienni darczyńcy   udowodnili, że chcą pomagać chorym dzieciom i hojnie wspierali datkami akcję Jurka Owsiaka.

Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom za serce i energię włożoną w tę piękną akcję! Jesteście wspaniali!

Wyrażamy ogromne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

Dziękujemy za waszą ofiarność!

Denis Adamczyk, Klaudia Dąbrowska, Wiktor Dębowy, Angelika Gałęska, Jakub Jakubczak, Gracjan Jeżyk, Gabriela Kępa, Marta Klepanda, Agnieszka Kraszewska, Dorota Misiak, Roman Niewiadomski, Tomasz Wąsik i Tomasz Zajdel.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Madziała Agnieszka
Data wytworzenia: 2018-02-13 22:26:58
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2018-02-13 22:27:04

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna