Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Mikołajki Wydruk PDF E-mail

6 grudnia w Szkole Podstawowej w Tłokini Wielkiej uczniowie obchodzili magiczny dzień jakim są mikołajki.

Już od samego rana cała społeczność szkolna zebrała się na apelu. Uczniowie klasy III gimnazjum – Tomasz Zajdel i Klaudia Dąbrowska pod opieką pani Beaty Przybylskiej zaprezentowali krótką scenkę z Mikołajem i Rudolficą w rolach głównych.

Mikołaj przerwał swoje wakacje na Majorce, aby mógł z nami spędzić to wspaniałe święta. Dzieci z młodszych klas przywitały go bardzo entuzjastycznie. Miły gość obdarował wszystkich prezentami w postaci  słodyczy. W ich przygotowanie tym razem nie zaangażowały się elfy, ale mamy z Rady Rodziców. W ramach wdzięczności za przybycie i za podarki uczniowie zaśpiewali sympatycznemu brodaczowi świąteczne piosenki.

Po zakończeniu apelu św. Mikołaj jeszcze chwilę z nami został. Każdy mógł, przy pięknej choince, uwiecznić na fotografii spotkanie z wyjątkowym gościem.

O tym , że każdy  może stać się św. Mikołajem, dowiedzieli się uczniowie klas IV- VI, którzy w ramach dalszych niespodzianek udali się do kina na film pt.  ,,Mikołaj w każdym z nas”. Wspólne oglądanie poprzedziła prezentacja i quiz z nagrodami o św. Mikołaju, które sprawiły, że  na wszystkich twarzach zagościł uśmiech.

Mikołajki w naszej szkole można zaliczyć do udanych. Mimo nieprzyjemnej pogody uczniowie odczuli magię tego dnia i klimat związany ze zbliżającymi się świętami.

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2017-12-12 23:23:46
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-12-12 23:23:49

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna