Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Wizyta w banku Wydruk PDF E-mail

Realizowany w szkole projekt „mPotęga” to również atrakcyjne wyjazdy.

            Uczniowie klas IV – VII wraz opiekunami udali się do siedziby Banku PKO BP w Kaliszu. Część z nich po raz pierwszy odwiedziła bank, poznała jego funkcjonowanie, zakres usług oraz zajrzała w miejsca niedostępne klientom. Pracownicy opowiedzieli historię banku, w formie warsztatowej zapoznali młodzież z kartami płatniczymi, kredytowymi, pokazali wzory sztabek złota.

Na pewno największą atrakcją dla wszystkich była wizyta w skarbcu depozytowym, do którego dostęp mają tylko 4 osoby z banku. Po skarbcu oprowadził wycieczkowiczów skarbnik – jedna z najważniejszych osób w instytucji.

Uczniowie mogli również pobrać numerek do kasy i zostać obsłużonym zgodnie z panującymi zasadami. Bacznie obserwowali obsługę kasową klientów, firm i VIP-ów.

Wszyscy uczestnicy wycieczki zostali obdarowani długopisami z bankowym logo. Jedna grupa miała przyjemność uczestniczyć w konkursie przygotowanym przez bankowców, zwycięzcy otrzymali drobne upominki.

Zdobytą w trakcie wyjazdu wiedzę uczniowie wykorzystali do operacji wykonywanych już w szkole na wirtualnych kontach. Pozwoliło to młodzieży, choć na chwilę, poczuć się dorosłymi.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Andrzejewska Anna
Data wytworzenia: 2017-11-28 22:41:37
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-11-28 22:41:41

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna