Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Dzień Edukacji Narodowej Wydruk PDF E-mail

Za trud, za uśmiech, za serce – dziękujemy. Tymi słowami rozpoczęła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego  odbyła się 12 października.

            Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: pani Violetta Słupianek – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu, pani Jadwiga Borwik, pani Barbara Sobieraj oraz pan Eugeniusz Gruszka - byli pracownicy szkoły, pani Kinga Jopek i pani Renata Pilas - przedstawicielki Rady Rodziców, pani  Teresa Kobierska – dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.

            Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego zaprosili uczestników akademii do nietypowej galerii sztuki, gdzie czekały na nich niezwykłe rzeźby złożone z samych przedmiotów szkolnych. Za sprawą  wróżki ożyły one i pochwaliły się swoimi zasługami. Aktorzy w wypowiedziach zaznaczyli, że gdyby nie nauczyciele to nauka nie byłaby taka przyjemna.

            Na koniec pedagodzy i pracownicy szkoły zostali obdarowani serdecznymi życzeniami i kwiatami.

            Do życzeń dołączyła się pani Violetta Słupianek, która ponadto pogratulowała uczniom  wspaniałego występu. Również przewodnicząca Rady Rodziców - pani Kinga Jopek wyraziła wdzięczność wszystkim pracownikom szkoły. Za miłe słowa i życzenia podziękowała dyrektor szkoły Teresa Kobierska.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Krupińska Izabela
Data wytworzenia: 2017-10-29 22:17:06
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-10-29 22:17:09

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna