Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Przedstawienie cyrkowe Wydruk PDF E-mail

Marzenia to nieodłączny element naszego życia. Inne marzenia mają dzieci, a inne dorośli. Najmłodsi często marzą, by przeżyć coś niezwykłego, niebezpiecznego. Czy spotkanie z dzikim zwierzęciem, możliwość jazdy na jednokołowym rowerze albo robienie magicznych sztuczek jest spełnieniem dziecięcych marzeń można było się przekonać we wtorkowe popołudnie w Szkole Podstawowej w Tłokini Wielkiej.

Tego dnia uczniowie mieli okazję wziąć udział w niezwykłym przedstawieniu cyrkowym. Dzieci i młodzież oglądali popisy z wykorzystaniem kół hula-hop, sami mogli sprawdzić, czy kręcenie kołami jest trudne. Wszyscy zebrani śmiali się do rozpuku z występu kolorowych klaunów, a w rolę jednego z nich wcielił się chłopiec z naszej szkoły. Okazało się, że niektórzy potrafią brać udział w magicznych sztuczkach. Prawdziwą atrakcją była obecność na przedstawieniu dzikiego węża, który wzbudził ogromny respekt. Obecni mogli go dotknąć lub pogłaskać. Znaleźli się prawdziwi śmiałkowie, którzy odważyli się wziąć go do ręki. Tym uczniom należą się słowa uznania za okazaną odwagę. Największy aplauz wśród publiczności otrzymał występ ogromnego misia, który rozczulił zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Niestety, co dobre szybko się kończy, tak było i z przedstawieniem. Młodzież szkolna była zachwycona taką rozrywką. Niewątpliwie, ta atrakcja, którą mogli oglądać w szkole na długo zapadnie w ich pamięci.

Wytworzył(a): Krupińska Izabela
Data wytworzenia: 2017-10-29 22:15:54
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-10-29 22:15:58

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna