Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
DZIEŃ DZIECKA Wydruk PDF E-mail

1 czerwca, to dzień, na który czekają wszystkie dzieci. Wtedy nie ma  mowy o nauce, są za to życzenia, słodycze, niespodzianki.

            Już tradycyjnie, wszystkie przedszkolaki i wszyscy uczniowie wraz ze swymi wychowawcami i nauczycielami udali się do  Słonecznej, by tam świętować. Przy ,, Hajstrze” czekało na nich wiele atrakcji. Na leśnej polanie można było pobiegać, poskakać, pograć w piłkę lub po prostu odpocząć w otoczeniu przyrody.

            Ponadto pani Izabela Krupińska przygotowała wiele czytelniczych zadań. Zachęciła wszystkich do udziału w ogólnopolskiej akcji ,, Jak nie czytam, jak czytam”, polegającej na biciu rekordu w jednoczesnym czytaniu książek. Nic więc dziwnego, że dziewczynki i chłopcy przybyli do lasu z ulubionymi książkami. Odbyły się: ,, Marsz z książką w dłoni”, ,, Czytelnicze kręgi”, podczas których czytano podając sobie książkę z rąk do rąk, ,, Czytelnicza sztafeta”. Na zakończenie śmiałkowie budowali Książkową  budowlę”.

            Oprócz świetnej zabawy dzieci i młodzież dowiedzieli się, że czytanie jest wartościową czynnością i daje wiele korzyści każdemu , a  książka może być prawdziwym przyjacielem.

            Dużo  ruchu i wiele emocji sprawiło, że wszystkim dopisywały apetyty. Tutaj pomocne były mamy, które zadbały o pyszne i zdrowe kanapki, smakowite napoje i słodycze. Serdecznie dziękujemy Paniom  z Rady Rodziców za ufundowanie posiłku, poświęcony czas i miłe towarzystwo. 

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2017-08-22 22:19:30
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-08-22 22:19:32

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna