Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
XIX RAJD WIOSENNY Wydruk PDF E-mail

Już po raz 19. odbył się Rajd Wiosenny w Tłokini  Wielkiej  pod patronatem Starosty Kaliskiego i Burmistrza Gminy Opatówek .

            Na leśnych trasach  rywalizowało pod opieką drużynowych 127 harcerzy i zuchów z powiatu kaliskiego. Uczestnicy imprezy doskonale poradzili sobie z zadaniami sprawnościowymi,  ekologicznymi i plastycznymi. Wszystkim dopingowali przybyli goście, wśród których byli pan Sebastian Wardęcki- Burmistrz Gminy Opatówek i pan Jan Kłysz -Wicestarosta Kaliski.

            Zwycięzcami XIX Rajdu Wiosennego zostali:

  • I miejsce   -  Drużyna Harcerska z Gimnazjum w Brzezinach,
  • II miejsce -   Drużyna Harcerska z Gimnazjum w Koźminku,
  • III miejsce -  Drużyna Zuchowa ze Szkoły Podstawowej w Tłokini  Wielkiej .

 

Najlepsze drużyny otrzymały nagrody sportowe ufundowane przez Starostę Kaliskiego , Burmistrza Gminy Opatówek oraz Firmę ,, ASO” z Tłokini Wielkiej.

Na mecie na  wszystkich czekały kiełbaski, grochówka i pyszne ciasto, które zawdzięczamy Radzie Rodziców z Zespołu Szkół w Tłokini Wielkiej, pp. Paraczyńskim i  pp.  Urszuli i Zbigniewowi Rychterom. Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom!

Rajd stał się doskonałą okazją do integracji drużyn, nawiązania nowych przyjaźni, a  także do aktywnego  spędzenia czasu wolnego łonie natury oraz promowania działań ekologicznych. Zapewne piękna, słoneczna  pogoda sprawiła, że cały rajd przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze.

Dziękujemy Staroście Kaliskiemu i Burmistrzowi Gminy Opatówek za objęcie patronatem Rajdu Wiosennego, Komendantowi Hufca Powiatu Kaliskiego- dh. Jackowi Kamińskiemu, instruktorom harcerstwa, dzieciom i młodzież za udział, a Radiu Centrum za patronat medialny. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę organizatorów i nauczycieli  Zespołu Szkół w Tłokini Wielkiej. Dziękujemy dh. Joli Marciniak, pani Annie Macke, dh. Agnieszce Figiel i dyrektor Teresie Kobierskiej.

Do zobaczenia  za rok- na XX Rajdzie Wiosennym!

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2017-08-22 22:17:01
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-08-22 22:17:04

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna