Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
ATRAKCJE Z OKAZJI DNIA KOBIET Wydruk PDF E-mail

Pełną głębokich uczuć i zdumiewającą opowieść o oddanym psie obejrzeli 8 marca w kinie ,, Helios’’ w Kaliszu  uczniowie klas IV-VI oraz I i III gimnazjum wraz z opiekunami.

            O filmie ,, Był sobie pies” można powiedzieć: piękny, wzruszający, pouczający. Historia czworonoga, któremu dane było kilka żyć, doprowadziła widzów do skrajnych emocji- była uroczo zabawna i dotkliwie przejmująca. Jedno trzeba zapamiętać- wszystkie istoty na Ziemi mają swoją misję, a psią misją jest towarzyszenie człowiekowi.

            Pełni wrażeń gimnazjaliści powrócili do szkoły, natomiast uczniowie klas IV-VI udali się  Centrum Rozrywki ,, Amnezja’’, by  oddać się sportom i zabawom. W milej atmosferze mogli oni skorzystać z  cymbergajów, piłkarzyków, a przede wszystkim z gier bilardowych i kręgielni.

            Wszystko,  co dobre, szybko się kończy. Tak spędzony dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci.

            Kolejną atrakcją z okazji Dnia Kobiet była akademia przygotowana przez  chłopców z klasy II gimnazjum  pod opieką pani Agnieszki Madziały i pana Rafała Mrozińskiego. Gimnazjaliści w śmieszny sposób zaprezentowali relacje damsko - męskie. W krótkich filmikach nakręconych przez uczniów śmiano się z takich cech kobiet jak skłonność do  częstego  robienia  zakupów, czy nadmiernej  troski  o wygląd . Nie zabrakło pokazu mody oraz tradycyjnych życzeń, kwiatków, czekoladek…

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2017-03-15 22:45:57
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-03-15 22:46:00

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna