Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Dyskoteka z okazji Dnia Kobiet Wydruk PDF E-mail

24 lutego  2017 r. w ostatni piątek karnawału,  w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Kobiet. Jej gospodarzami byli uczniowie klasy I gimnazjum wspólnie z wychowawczynią.

                O 16.00 rozpoczęli zabawę uczniowie najmłodszych klas. Dla wszystkich organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Były zabawy z chustą, taniec na gazetach i wirujące koło.  Uczestnikom najbardziej przypadł do gustu wędrujący kapelusz. Dzieci losowały wyzwania i starały się je jak najlepiej wykonać. Prawdziwą niespodzianką było przybycie wróżki, która wszystkim chętnie przepowiadała przyszłość, zarówno przesądnym, jak i pozostałym niedowiarkom. Gimnazjaliści zadbali także o uzupełnienie sił tancerzy, którzy niemal nie  schodzili z parkietu. Częstowali młodszych kolegów napojami i słodkościami.

                O 18.00 nadszedł czas na dyskotekę dla starszych uczniów.Od samego początku młodzież wspaniale się bawiła. Jak na karnawał przystało, były tańce, żarty i różne konkursy. Nikt się nie nudził. Jednakże wszystko co dobre szybko się kończy i czas radosnej zabawy też minął w ekspresowym tempie.

                Uczniowie klasy I gimnazjum z wychowawczynią dziękują nauczycielom i pracownikom szkoły za wsparcie i sprawowanie opieki podczas dyskoteki.

 

Uczniowie klasy I gimnazjum

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Krupińska Izabela
Data wytworzenia: 2017-03-01 21:44:51
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-03-01 21:44:54

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna