Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
WYJAZD DO TEATRU Wydruk PDF E-mail

W sobotni wieczór, 17 grudnia, uczniowie klasy VI, gimnazjaliści, rodzice, dyrektor szkoły pani Teresa Kobierska i polonistki zafundowali sobie prawdziwą ucztę duchową. Udali się do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu na hit ostatnich lat- komedię kryminalną pt. ,, Szalone nożyczki”.

            Doskonałe dialogi, wartka akcja i fantastyczne  role  sprawiły, że bawili się i widzowie, i aktorzy na scenie. Atrakcyjności tej sztuce dodaje fakt, iż  realizatorzy i wykonawcy usytuowali komedię ,,tu i teraz’’, dlatego zgromadzeni mogli rozpoznać realia Kalisza i okolic. Publiczność miała rzadką okazję stać się współwykonawcami spektaklu i pomóc bohaterom w rozwiązaniu zagadki śmierci Izabeli Richter. To dzięki widzom śledztwo potoczyło się pozytywnie i odnaleziono sprawcę. Większość stwierdziła, że był nim Edward Wurzel.

 O niewątpliwym sukcesie spektaklu  świadczyły gromkie brawa na koniec.  Niektórzy uczniowie postanowili zamienić kino na teatr, a rodzice nie mogą się doczekać następnego wyjazdu… 

Wytworzył(a): Giercarz Wiesława
Data wytworzenia: 2017-01-02 23:12:52
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2017-01-02 23:12:54

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna