Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Hasło - Pomagaj Wydruk PDF E-mail

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - te słowa Jana Pawła II przyświecały nam organizując kolejną akcję zbierania owoców i warzyw dla Państwowego Domu Dziecka w Kaliszu.

            27 października od wczesnych godzin rannych, pełniąc sumiennie dyżury, odbieraliśmy owoce i warzywa od licznych darczyńców. Uczniowie naszej szkoły przynosili różne płody ziemi nie tylko dźwigając ciężkie torby, ale także podjeżdżając, wraz ze swoimi rodzicami, samochodami wypełnionymi po brzegi.

            Tego samego dnia zebrane owoce i warzywa zostały dostarczone do domu dziecka.   

            Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby choć na chwilę zagościł uśmiech na twarzach innych.

                                                                                                      Uczniowie klasy III z wychowawcą

 

Poniżej zamieszczamy imiona i nazwiska naszych darczyńców, informując jednocześnie, że w ogłoszonym przez nas konkursie zwyciężyli:

I miejsce - klasa II szkoły podstawowej (72% ogółu klasy wzięło udział w akcji)

II miejsce - oddział przedszkolny "Słoneczka"( 48% ogółu klasy wzięło udział w akcji)

III miejsce  - klasa III szkoły podstawowej (36% ogółu klasy wzięło udział w akcji).

Jednocześnie informujemy, że organizujący także wykazali się chęcią pomagania innym (73% ogółu klasy III gimnazjum wzięło udział w akcji).

Oddział przedszkolny "Misiaczki"

1. Lena Walczykiewicz

2. Paweł Pilas

3. Agata Ciesielska

4. Anna Grzelak

5. Franciszek Nowak

Oddział przedszkolny "Słoneczka"

1. Natalia Garstka

2. Magdalena Pilas

3. Przemysław Pawlak

4. Arkadiusz Macke

5. Szymon Walczykiewicz

6. Stanisław Sowa

7. Piotr Pilas

8. Agnieszka Bączkiewicz

9.Hubert Kurowski

10.Szymon Mróz

11. Dominik Grzeluszka

12. Zuzanna Połośka

klasa I

1.Milena Łyskanowska

2. Jakub Waszak

Klasa II

1. Jakub Kujawa

2. Krzysztof Bartnik

3. Bartosz Kasperaszek

4. p. Ewa Olszyna

5. Jolanta Rybicka

6. Maria Jakóbczak

7. Łukasz Nowak

8. Justyna Ciesielska

9. Ilona Grzelak

10. Lidia Dolny

11. Marta Machelak

12. Aleksandra Niewiadomska

13. Szymon Frątczak

Klasa III

1. Bartosz Janik

2. Cezary Dolny

3. Wiktoria Jeske

4. Mateusz Nowak

5. Gabriela Połośka

6. Alicja Kłodzińska

7. Natalia Melka

8. Stanisław Klepanda

9. Bartosz Korzeniewski

Klasa IV

1. Kacper Mróz

2. Dominika Rybicka

3. Anna Olejnik

4. Mikołaj Grzeluszka

Klasa V

1. Paulina Pilas

2. Dorota Waliszewska

3. Grzegorz Pilas

4. Anna Śnieguła

5. Emilia Nogaj

klasa VI

1. Anna Wielgocka

2. Franciszek Jakóbczak

klasa I gimnazjum

1. Julia Gibus

2. Martyna Pilas

3.p. Izabela Krupińska

4. Wiktor Dąbrowski

klasa II gimnazjum

1. Marta Klepanda

2. Dorota Misiak

3. Klaudia Dąbrowska

4. Tomasz Wąsik

klasa III gimnazjum

1. Artur Łyskanowski

2. Kornelia Gibus

3. Aleksandra Ziątek

4. Natalia Ziątek

5. p. E.Banasiak

6. Karolina Wąsik

7. Katarzyna Klepanda

8. Kacper Wilczyński

9. Przemysław Waliszewski

10. Stanisław Rychter

11. Tomasz Niewiadomski

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Banasiak Edyta
Data wytworzenia: 2016-11-16 19:10:01
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2016-11-16 19:10:02

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna