Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Bajka na słoneczne i deszczowe dni Wydruk PDF E-mail

Wspólnie z rodzicami oraz z ich aktywnym udziałem, rozpoczęliśmy kolejny rok akcji "Bajka na słoneczne  i deszczowe dni”, która ma na celu kształcenie nawyków czytelniczych, oraz budowanie więzi między rodzicem i dzieckiem. W naszej szkole  stało się to już tradycją , że rodzice, którzy mają chęć i znajdują czas, by odwiedzić przedszkolną grupę swoich dzieci czytają im książki. 

Akcję zainaugurowała mama Mai z oddziału przedszkolnego „Słoneczka”- pani Sylwia  Chałupka. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały bajek, a także oglądały kolorowe ilustracje. W kolejnych dniach swe możliwości narratorskie zaprezentowała pani Alina Sowa, mama Stasia. Należy pamiętać, że taki dzień, w którym mama albo tato odwiedzą dziecko w przedszkolu, będzie zapamiętany na długo. W podziękowaniu i na pamiątkę spotkania Panie otrzymały dyplomy.

Koordynatorzy akcji pani Marlena Pilarczyk i pani Renata Szlenkier oraz wychowawca grupy „Słoneczka”- pani Małgorzata Urbaniak serdecznie dziękują za odwiedziny, które sprawiły maluchom ogromną radość. 

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Pilarczyk Marlena
Data wytworzenia: 2016-11-06 17:24:01
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2016-11-06 17:24:04

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna