Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca Wydruk PDF E-mail

30 września 2016 r. w naszej szkole odbyła się, organizowana przez uczniów klasy I gimnazjum, dyskoteka z okazji Dnia Chłopca.

                O 16.00 zaczęły gromadzić się młodsze dzieci, chcące uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dla wszystkich zorganizowane zostały zabawy z chustą, taniec z balonami i wirujące koło.  Uczestnikom najbardziej przypadł do gustu wędrujący kapelusz. Dzieci losowały wyzwania i starały się je jak najlepiej wykonać. Organizatorzy przygotowali specjalnie dla najmłodszych dzieci atrakcję, którą było malowanie twarzy. Zadbali również o regenerację ubywających sił wszystkich tancerzy, częstując ich napojami i słodyczami.

                O 17.30 nadszedł czas na dyskotekę dla starszych uczniów. Tak jak ich młodsi koledzy, z przyjemnością uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach. Zabawa była wspaniała. Bawiono się przy najnowszych przebojach, do czego zachęcała dyskotekowa aranżacja. Jednakże wszystko co dobre szybko się kończy i czas radosnej zabawy też minął prędko.

                Uczniowie klasy I gimnazjum z wychowawczynią dziękują nauczycielom i rodzicom za pomoc w zorganizowaniu dyskoteki i sprawowaniu opieki.

 

Uczennice klasy I gimnazjum

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Krupińska Izabela
Data wytworzenia: 2016-10-24 21:58:44
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2016-10-24 21:58:47

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna