Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
WYCIECZKA DO ZAUROLANDII Wydruk PDF E-mail

             Z okazji Dnia Dziecka dzieci z grup przedszkolnych "Misiaczki" i "Słoneczka" wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyły w jednodniowej wycieczce do Parku Dinozaurów. Spotkać tam  można było blisko osiemdziesiąt naturalnej wielkości dinozaurów.  Dla niektórych dzieci ich widok  to spełnienie marzeń,  dla innych to podróż w czasie. Historię prehistorycznych zwierząt  poznaliśmy  podczas dwukilometrowego spaceru wzdłuż brzegów Jeziora Rogowskiego.

W centrum Zaurolandii znajduje się dwuhektarowy plac  zabaw- raj dla dzieci, kolejka elektryczna, quady, samochodziki elektryczne. "Słoneczka" mogły się wykazać odwagą i sprawnością podczas pokonywania toru linowego, co okazało się trudnym zadaniem.  Atrakcyjnym punktem naszej wycieczki były  dmuchane  zjeżdżalnie i wodne atrakcje- łódeczki.

  Na głównym dziedzińcu zjedliśmy pyszny obiad, obowiązkowo odwiedziliśmy lodziarnię i cukiernię.  Patrząc na wspaniałą zabawę dzieci, sami rodzice mieli chęć skorzystać z niektórych atrakcji. Odważniejsi wykorzystali czas wolny na posiłek i tor gokartowy należał do nich!

      Zwiedzając, mogliśmy odpocząć i wsłuchać się w odgłosy natury.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Dryka Marlena
Data wytworzenia: 2016-06-12 21:10:57
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2016-06-12 21:10:57

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna