Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Gala Kabaretów Wydruk PDF E-mail

8 marca 2016 roku, z okazji Dnia Kobiet, w Zespole Szkół w Tłokini Wielkiej odbyła się pierwsza w historii szkoły Gala Kabaretów. Jej tematem przewodnim były oczywiście kobiety, ponieważ tego dnia to właśnie One obchodziły swoje święto. Prowadzący galę – Cezary Mażuchowski zasugerował, aby na wszystkie skecze patrzeć z przymrużeniem oka. Wodzirej pytał publiczność o typowe zachowania płci pięknej. Mężczyźni twierdzili, że kobiety są cały czas na diecie, że często marudzą i że bardzo długo szykują się do wyjścia.

Kabaret Neo-babeczka przedstawił zabawną sytuację w restauracji. Kabaret Moralnych Kobiet ukazał mężczyznę, który bardzo długo musiał czekać na swoją żonę, gdyż ta nie mogła zdecydować się na to, w której kreacji ma pójść na imprezę. Kabaret Ani Mru Mru, Dziewczyno porównał czas rozmowy telefonicznej kobiety i mężczyzny. Różnica była drastyczna. Kabaret Parapaniusia zaprezentował kobietę, która wybrała się do SPA, gdzie gorączkowo poszukiwała sposobu na cofnięcie zegara … biologicznego. Jako ostatni zaprezentował się Kabaret Męczących Kobiet. Jak sama nazwa wskazuje – w tym skeczu żona dręczyła pytaniami męża, gdy ten chciał pójść spokojnie spać.

Wszyscy chłopcy z klas II i III gimnazjum wcielili się na najwyższym poziomie  w  role kobiet - o czym świadczyć mogą gromkie brawa oraz szczere wybuchy śmiechu publiczności.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Rogala Beata
Data wytworzenia: 2016-03-11 21:50:48
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2016-03-11 21:50:55

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2019 by Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej Nota prawna