Serwis sptlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Dyskoteka urodzinowa Wydruk PDF E-mail

25 października w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Tłokini Wielkiej odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka, którą zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem. Tym razem okazja była szczególna – urodziny naszej Szkoły.

O 16.30 na parkiecie w sali nr 23 zaczęły gromadzić się młodsze dzieci, chcące uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dla wszystkich zorganizowane zostały różnorodne zabawy. Uczestnicy zadbali o to, by ich wygląd był odpowiedni na imprezę urodzinową, a organizatorzy pomyśleli również o tym, by pomóc w regeneracji tancerzy, więc częstowali tancerzy napojami i słodyczami.

O 18.00 nadszedł czas na dyskotekę dla starszych uczniów. Tak jak ich młodsi koledzy, z przyjemnością uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach. Zabawa była wspaniała. Wiadomo, że wszystko co dobre szybko się kończy i czas na urodzinowe spotkanie w naszej szkole też minął prędko.

Samorząd Uczniowski dziękuje pani dyrektor oraz nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu dyskoteki i sprawowaniu opieki.Samorząd Uczniowski

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Krupińska Izabela
Data wytworzenia: 2023-11-02 21:11:32
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2023-11-02 21:11:38

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2023 by Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Nota prawna