Serwis sptlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Konkurs ,,List do taty” Wydruk PDF E-mail

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w różnorodnych aktywnościach. W czerwcu, przed zbliżającym się Dniem Ojca, postanowili wziąć udział w szóstej edycji konkursu „List do Taty”, który ogłosiła Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Zespołem Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego. Partnerem konkursu był Rzecznik Praw Dziecka. Celem konkursu było zwrócenie uwagi opinii publicznej na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa.

Uczniowie, wówczas klasy czwartej: Wiktoria Broniecka, Mateusz Kłodziński i Jan Rogoziński oraz klasy piątej: Agnieszka Bączkiewicz, Agata Ciesielska, Anita Kubiak i Magdalena Pilas okręgu wyborczego Senatora RP Janusza Pęcherza napisali pracę na temat: „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata (ojczym lub ojciec zastępczy)”. Jury konkursowe wyróżniło list Magdaleny Pilas.

Wręczenie nagród, upominków i dyplomów odbyło się 6 października podczas obchodów 75-lecia Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Tłokini Wielkiej. Pan Janusz Pęcherz oprócz skierowania podziękowań i gratulacji do uczestników, przyznał, że emocjonalny charakter senackiego konkursu doskonale wpisał się w specyfikę naszej szkoły.

Gratulujemy zaangażowania młodzieży i zachęcamy uczniów do próbowania swoich sił w kolejnych konkursach.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Krupińska Izabela
Data wytworzenia: 2023-10-10 21:34:17
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2023-10-10 21:34:20

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2023 by Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Nota prawna