Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Sukcesy w Turnieju Wiedzy Pożarniczej Wydruk PDF E-mail

9 kwietnia w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  Konkurs po długiej „covidowej” przerwie  cieszył się dużą popularnością (ponad 60 uczestników). Swoją wiedzą mogli wykazać się uczniowie z Chełmc, Opatówka, Rajska i Tłokini Wielkiej.

Naszą szkołę pod opieką pani Ewy Janiak i pani Anny Andrzejewskiej reprezentowało dziesięcioro uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: Wiktoria Broniecka, Oliwia Popiołek, Paweł Pilas, Artur Jaroczyński, Mateusz Kłodziński, Emilia Pilas, Tomasz Janik, Justyna Ciesielska, Bartosz Janik, Mikołaj Borwik.

W pierwszym etapie uczniowie pisali test, który wyłonił uczestników etapu drugiego – ustnego. Po części praktycznej przyszedł czas na wyniki. Uczniowie naszej szkoły zajęli trzy pierwsze miejsca i już dziś zaczynają zgłębiać swoją wiedzę by pochwalić się nią na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 23 kwietnia w Iwanowicach.

I miejsce: Tomasz Janik

II miejsce: Justyna Ciesielska

III miejsce: Mikołaj Borwik

Laureaci otrzymali nagrody  i dyplomy z rąk przedstawicieli Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej oraz przedstawicieli gminy Opatówek

Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy. Podziękowania kierujemy również dla Miłosza Jendrzejaka za przygotowania praktyczne naszej młodzieży.

Zobacz galerię powiązaną z artykułem

Wytworzył(a): Andrzejewska Anna
Data wytworzenia: 2022-04-11 23:04:20
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2022-04-11 23:04:23

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2022 by Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Nota prawna