Serwis zstlokinia.opatowek.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. X
Dzień Edukacji Narodowej Wydruk PDF E-mail

14 października cała społeczność szkolna z radą Samorządu Uczniowskiego na czele serdecznie powitali na apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej : panią dyrektor, nauczycieli i pracowników szkoły oraz przedstawicielki Rady Rodziców – panią Kingę Jopek, panią Renatę Pilas oraz panią Magdalenę Grzeluszkę.

W tym szczególnym dniu młodzież postanowiła uczcić swoje szkolne autorytety w nieszablonowy sposób. W tym celu sięgnęli po znaczenie imion dorosłych pracujących w naszej szkole. Wszak imię może powiedzieć o nas więcej, niż sami o sobie wiemy. Okazało się, że wśród nauczycieli i pracowników są osoby o świetnej intuicji i nieprzeciętnej wyobraźni. Gdy powezmą jakiś cel, angażują się całym sercem w jego realizację. Potrafią rozwiązywać spory i konflikty dzięki dużej dawce cierpliwości. Wiele z nich jest energicznych, zdecydowanych oraz chętnych do pomocy. Można na nich polegać w każdej sytuacji. Wszyscy są pracowici i empatyczni. Cóż, można stwierdzić, że imiona nadane pedagogom już w dzieciństwie wyznaczyły im ścieżkę kariery, którą teraz dumnie kroczą.

Na koniec uczniowie życzyli swoim nauczycielom oraz pracownikom szkoły satysfakcji z pracy, samych grzecznych i chętnych do nauki uczniów oraz dużo uśmiechu i szczęścia na każdy dzień. Do życzeń dołączyli się rodzice, którzy są wdzięczni za to, że ich dzieci w szkole mogą zawsze liczyć na wsparcie ze strony dorosłych.

Wytworzył(a): Krupińska Izabela
Data wytworzenia: 2021-11-21 20:57:55
Opublikował: Administrator
Data publikacji: 2021-11-21 20:57:58

Zobacz więcej:
Copyright © 2011 - 2022 by Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Nota prawna